Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez GOKiS w Celestynowie. Prace były oceniane według następujących kryteriów: nawiązanie do symboliki Świąt Wielkanocnych, pomysłowość wykorzystania materiałów ekologicznych i surowców wtórnych, samodzielność i staranność wykonania oraz wrażenie artystyczne.
Uczennica kl. II Nina Bereda zdobyła drugie miejsce (kategoria: klasy 0-II szkoły podstawowej).
Wyróżnienia otrzymały: Michalina Nowak (kategoria: przedszkole), Diana Daczkowska (kategoria: klasy III-V szkoły podstawowej), Gabriela Grzęda (kategoria: klasy VI-VIII szkoły podstawowej oraz szkoła średnia).
Gratulujemy!