Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/2026 była okazją do podsumowania całorocznej pracy oraz pożegnania uczniów klasy ósmej.
Akademia rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego oraz hymnu szkoły. Następnie poczet sztandarowy przekazał sztandar młodszym koleżankom i kolegom.
Niezwykle podniosłym punktem programu był polonez w wykonaniu uczniów klasy ósmej oraz zaproszonych siódmoklasistów.Następnie wręczono świadectwa ukończenia szkoły klasie VIII oraz świadectwa i nagrody wyróżnionym uczniom.
Nagrodę Dyrektora Szkoły za najwyższą średnią i wzorowe zachowanie otrzymał Wojtek Jałocha z kl. IV.Dyplomy, nagrody i szczególne gratulacje zdobyli uczniowie, którzy przez cały rok szkolny nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej, dając przykład sumienności i odpowiedzialności.
Na zakończenie Pani Dyrektor oraz p. Bogdan Strzeżysz, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, podziękowali uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspólny rok pracy, pogratulowali osiągniętych sukcesów oraz życzyli wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji.